Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Prowadzenie bieżącej księgowości

Zapewne wielu z Państwa zastanawia się nad tym, na czym polega prowadzenie bieżącej księgowości firmy. Otóż jak się okazuje obszar owych usług obejmuje działania w zakresie:

Każda z tych kwestii jest dla funkcjonowania firmy bardzo istotna, gdyż ma znaczenie na działanie całego przedsiębiorstwa, jak również ma wpływ na jego rozwój.

Prowadzenie księgowości pełnej jest skomplikowane i wymaga od przedsiębiorcy bardzo dobrej znajomości ciągle zmieniających się przepisów prawnych. Nieco łatwiejsze jest prowadzenie księgowości uproszczonej, aczkolwiek również wiążę się ze zmieniającymi się przepisami prawa oraz sporządzaniem dokumentów, rozliczeń i deklaracji. Podobna kwestia jest z obsługą działu kadr i płac, gdyż wiąże się to z ewidencją zatrudnienia pracowników, prowadzeniem akt osobowych, a także naliczaniem wynagrodzeń.

Sporządzanie Jednolitego Pliku Kontrolnego również jest określone przepisami prawa i co prawda nie są one skomplikowane, aczkolwiek mimo wszystko jest to rozliczenie podatkowe, więc nie znając się na przepisach prawa, lepiej jest ten obowiązek powierzyć w ręce ekspertów. Dodatkowo nasze bieżące prowadzenie księgowości obejmuje reprezentacje Klienta przed urzędami, co dla wielu przedsiębiorców jest bardzo stresującą sytuacją i wymaga przygotowania odpowiednich dokumentów.